Designové radiátory Zehnder a Runtal – luxus pro Vaši koupelnu

Moderní koupelnové radiátory Runtal od švýcarského koncernu Zehnder vytvoří domov nejen teplejší, ale i krásnější. Díky prvotřídní kvalitě zpracování, dlouhé životnosti, antikoroznímu a snadno čistitelnému povrchu vás tato elegantní otopná tělesa nadchnou a budete si přát je mít ve vaší koupelně.

Moderními designovými radiátory i dalšími novinkami z oblasti vytápění a větrání hýřila expozice společnosti Zehnder na veletrhu ISH 2017 ve Frankfurtu. Zářným příkladem jsou designové radiátory značky Runtal, které jsou součástí rodiny Zehnder. Jejich vývoj zaznamenal velký skok kupředu, když byly doplněny o zcela inovativní prvky. Pojďme si některé z nich popsat detailněji.

Designové otopné těleso Runtal Folio Hybrid
Moderní koupelnový radiátor Runtal Folio Hybrid zaujme lehce se zužující siluetou a hloubkou pouhých 16 mm. To vše díky prvkům z mědi, hliníku a přírodního grafitu. Největší předností tohoto radiátoru je kombinace teplovodního a elektrického vytápění, přičemž tyto zdroje jsou na sobě nezávislé. Elektricky ovládané infračervené topné těleso s elegantním skleněným povrchem se nachází ve středu designového radiátoru a můžete jej použít na lokální vysušení ručníku, který je zavěšen před touto plochou. Zajímavostí také je, že počet tyčí na zavěšení ručníků si můžeme individuálně zvolit.
Oproti tomu matná povrchová úprava topné plochy je připojena k centrálnímu vytápění a zajišťuje příjemné vnitřní klima v koupelně díky vysokému podílu příjemného sálavého tepla. Do svých domů či bytů můžete využít variantu v černém či bílém provedení.

Runtal Alban a Chime
Jedná se o zcela nové výrobky s minimalistickým designem. V tomto případě jsou radiátory vyrobeny z leštěné nerezi, nikoli pochromované. To znamená, že se ideálně hodí do vlhčích prostor jako například k bazénům či wellness apod.

Multifunkční koupelnový ohřívač Zehnder Zenia
Naprostou novinkou nejenom v sortimentu Zehnder, ale také obecně na trhu výrobků pro koupelny, je multifunkční koupelnový ohřívač s obchodním názvem Zehnder Zenia. Jedná se o skleněný panel, který neplní pouze funkci otopného tělesa, ale současně jako ohřívače nebo sušiče ručníků. Systém lze ovládat pomocí ovládacího panelu v čelní části, ale také vzdáleně skrz aplikaci v mobilním telefonu či tabletu. Můžeme si tak naprogramovat týdenní či denní plán nebo také nahřátí a sušení ručníků. Instalaci tohoto produktu je možné realizovat do předstěny, případně ponechat samovolně stojící v koupelně bez zapuštění.

S využitím podkladů společnosti Zehnder

Pavla Poznarová

Galerie:

© 2018 ArchTV