2MAD

Ateliér 2MAD jsme založili v kombinaci architekt a statik s cílem nabídnout klientům komplexní službu, která bude využívat potenciál propojení našich profesí od začátku každého projektu. Jádro týmu tvoří architekti a projektanti, kteří úzce spolupracují s dalšími odborníky z různých oblastí, abychom investorům zaručili kvalitu výsledku a maximálně jim ulehčili celý proces od první myšlenky až po realizaci a další úpravy.

Nejdřív se hodně ptáme, abychom pak mohli navrhovat na míru opravdovým potřebám – protože jedině tak může být výsledek splněným snem klienta. Pomáháme se všemi etapami projektu včetně výběru místa/pozemku i sestavení zadání, všechny starosti a vyřizování spojené s navrhováním i stavbou bereme kompletně na sebe.

Během naší praxe jsme navázali spolupráci s ověřenými dodavateli a specialisty, takže si poradíme s projekty od interiérů a rodinných domů až po komerční objekty. U velkých záměrů pomáháme i se strategií návratnosti investice, definováním zadání pro udržitelný návrh a vytvořením podkladů pro marketing a prezentaci projektu.

splněný sen bez starostí – s námi od začátku do konce

http://www.2-mad.cz/

 

 

 

Ing. arch. Jiří Müller
FA ČVUT

Praxe:
DAM architekti
A8000
Jiran a partner architekti

Ing. Pavel Nechanický
FSv ČVUT

Praxe:
RD Rýmařov
Dřevostavby Biskup
Vesper homes

tým:
Ing. arch. Veronika Adámková
Ing. Jiří Fáber
Ing. arch. Hana Novotná
Ing. arch. Tereza Pecárová
Ing. arch. Eva Kubjátová

Copyright ArchTV 2022 & HARO Czech - web pro každého