Studio No Architects

Studio No Architects je vystavěno na spolupráci architekta a vizuální umělkyně. Tato spolupráce zahrnuje kolektiv interních i externích spolupracovníků, schopných pokrýt celou škálu specializovaných profesí, které vydařená architektura vyžaduje.

Zajímají nás citlivá řešení dotažená do detailu, která odrážejí jedinečný příběh každého záměru a každého klienta.

Daniela a Jakub se potkali během studií v akademickém senátu Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze. Daniela je umělkyně, tvoří a vystavuje. Účastní se řady přehlídek současného umění v Čechách i v zahraničí, kde je známá především pro své instalace, obrazy a videoart. Je finalistkou ceny Jindřicha Chalupeckého.

Jakub je architekt, specialista na stavební právo a publicista. Spoluzaložil studio A1Architects, diskuzní platformu Versus architekt a konference Inventura urbanismu. Působil na IPR Praha, je spoluautorem Metropolitního plánu Prahy a Pražských stavebních předpisů.

Mgr., MgA. Daniela Baráčková
* 1981 v Černé Hoře
VŠUP Praha, atelier Intermediální konfrontace

MgA. Jakub Filip Novák
* 1980 v Praze
VŠUP Praha, atelier Architektura I

 

Projekty No architects

Rekonstrukce bytu v pražských Dejvicích

V pražských Dejvicích by chtěl bydlet každý. Dobrá lokalita však nestačí. Co naši předci založili jako odpověď na své potřeby, chceme dnes často artikulovat odlišně. Bydlet na správném místě je...

Copyright ArchTV 2024 & HARO Czech - web pro každého