Adriaan de Kroon

Adriaan de Kroon začal pracovat pro pražskou kancelář Chapman Taylor v roce 2008. Přestože vystudoval “Architecture &Urban Design, Delft University of Technology” v Nizozemsku, od roku 2004 žije a pracuje v Praze. Adriaan je registrovaným architektem České komory architektů od roku 2008.

V průběhu posledních 3 let vedl design team a dohlížel na stavbu obchodního domu Ganjlik Mall v Baku, Azerbaijan. Tento projekt poprvé otevřel své dveře veřejnosti na jaře 2016.

Adriaan je také vedoucím architektem na dalším prestižním projektu v Baku; Caspian Waterfront, které bude sloužit jako unikátní a volnočasové centra.

Před projektem Ganjlik Mall byla Adriaanova práce zaměřena na masterplanning rezidenčních projektů v České republice i v zahraničí, což také zahrnovalo vývoj designu pro širokou škálu rezidenčních projektů – od nadstandardních vil až po soukromé  byty. 

Projekty Adriaana Kroona

Obchodní a nákupní centrum Ganjlik Mall

V pražské architektonické kanceláři Chapman Taylor vznikl projekt největšího obchodního centra v ázerbájdžánské metropoli Baku. Obchodní centrum nabízí k pronajmutí 50 tisíc metrů čtverečních mezinárodních a lokálních maloobchodních značek. Řada kaváren...

© 2018 ArchTV