Nový elektrický radiátor – splněný sen milovníků designu!

Minimalistický skleněný radiátor, který se díky mimořádnému provedení hodí do jakékoli koupelny – to je nejnovější výrobek špičkového švýcarského výrobce designových radiátorů Zehnder. Zehnder Deseo Verso Vás uchvátí čistým designem, špičkovým výkonem, mimořádně kvalitním provedením a originálním řešením sušáků na ručníky. Je ideálním radiátorem  pro milovníky designu i čistých a uklizených koupelen.

Výrazné vylepšení, které je „typicky zehnderovskou“ designovou odpovědí na tradiční koupelnové žebříky, se skrývá ve dvou výsuvných ramenech pro sušení ručníků ukrytých za tělem radiátoru. Dokonale sladěnou koupelnu tak nic neruší – uživatel vnímá pouze puristickou krásu lesklého skleněného povrchu radiátoru. Zehnder Deseo Verso se dodává ve dvou rozměrech v moderních povrchových úpravách černá lesklá, bílá lesklá a zrcadlo. Snadná obsluha je pomocí integrovaných dotykových tlačítek, jejichž povrch je sjednocený s povrchem radiátoru, či dálkovým ovládáním.

Zehnder Deseo Verso je skleněný, mírně zaoblený infračervený panel s vysokým podílem sálavého tepla, které maximalizuje tepelný komfort v místnosti, jež je díky svému napojení na elektřinu nezávislý na celkové otopné soustavě. Zatopit si v koupelně je tak možné bez ohledu na topnou sezónu podle vlastní potřeby.

Designový skleněný radiátor Zehnder Deseo Verso je promyšlený do posledního detailu.

Video: Zehnder Deseo Verso – ušlechtilý skleněný elektrický radiátor

Galerie:

Copyright ArchTV 2024 & HARO Czech - web pro každého