Nové barevné odstíny designových radiátorů Zehnder

Švýcarský výrobce Zehnder představuje nový koncept barev pro své designové radiátory. Při jejich vývoji byly zohledněny dlouhodobé trendy v oblastech architektury a interiérového designu. To usnadňuje perfektní začlenění radiátorů do koupelen a obytných prostor.

Barvy jsou vyjádřením naší osobnosti: od výběru oblečení až po naše životní prostředí. Barvy umožňují zákazníkům vytvořit si ideální individuální prostor. Zehnder tato nová očekávání a požadavky vnímá a reaguje na ně. Nový systém barev nabízí zákazníkům všechny možnosti pro dokonalé začlenění radiátorů do jejich obytného a koupelnového prostoru. Při vývoji nového konceptu barev využila společnost Zehnder odborných znalostí renomované specialistky pro strategii barev Juliette Baumgartner. V konceptu byly zohledněny dlouhodobé trendy v šesti oblastech – architektura, interiérový design, koupelny, obytné prostory, povrchy a materiály, což vyústilo ve vytvoření nadčasové palety barev, které jsou moderní, ale ne módním výstřelkem. Přehled nových barev Zehnder.

Vysoká kvalita pro každou koupelnu
Nové barvy nemohou chybět v Akci Colours free, s nabídkou oblíbených koupelnových radiátorů v 6 vybraných odstínech za cenu bílé barvy RAL 9016. Přímo u prodejců nebo na webu Zehnder si můžete prohlédnout koupelnová tělesa Zehnder Yucca Asym, Zehnder Quaro, Zehnder Metropolitan Spa / Bar, Zehnder Subway, Zehnder Kazeane, Zehnder Forma Asym, Zehnder Roda Spa Asym nebo Zehnder Vision. Během akce je můžete pořídit výhodněji jak v dosud nejprodávanějších barvách Black Matt 0557, Anthracite 0346, Beige Quartz 0523, tak rovněž v nových odstínech Light Beige 0253, Light Grey 0262, Cement Grey 7233.

Barevné koncepty Zehnder pro Vaši inspiraci
Radiátory slouží nejen k vytápění místností, ale mohou být také designovými prvky perfektně sladěnými s ostatními předměty v interiéru. Nechte se inspirovat barevnými světy s radiátory Zehnder.

Galerie:

Copyright ArchTV 2024 & HARO Czech - web pro každého