CUBOID ARCHITEKTI s.r.o.

Architektonický atelier CUBOID ARCHITEKTI s.r.o. byl založen v Praze v roce 2006 Alešem Pappem, Milanem Vítem a Magdalénou Pappovou. Logicky tak navázal na předcházející plodnou spolupráci této trojice architektů. Všichni společníci jsou autorizovanými architekty ČKA  a mají bohaté zkušenosti s vedením velkých projektů, a to zejména v pozicích hlavní architekt projektu a hlavní inženýr projektu.

CUBOID se dlouhodobě zabývá a nabízí svým klientům komplexní služby v oblasti navrhování všech typů staveb – od administrativních a veřejných budov, hotelů, bytových a rodinných domů až po interiéry, návrhy městských prostor, urbanistické studie a řešení zahrad. Kromě vlastního architektonického návrhu zajišťuje CUBOID, většinou v pozici generálního projektanta stavby, všechny stupně projektových prací, jak pro legislativní projednání (územní rozhodnutí, stavební povolení atd.), tak pro vlastní realizaci stavby, včetně dohledu při jejím provádění. 

Realizace  a  projekty  atelieru  CUBOID  uspěly  v  řadě   architektonických  i  jiných  soutěžích  a  jsou  rovněž  pravidelně publikovány zejména v odborných v médiích.

Vedle  vlastní  autorské  tvorby  se již  dlouhodobě  CUBOID  jako  spolupracující  architekt  podílí  na  českých  projektech světoznámého atelieru Richard Meier & Partners, Architects. 

Projekty studia Cuboid architekti

Sportovní hala v Kuřimi

Sportovní hala vznikla jako součást mozaiky postupně se rozrůstajícího území sportovišť města Kuřimi. Pozemek pro sportovní halu se nachází zhruba v centru tohoto perspektivního území. Také proto bylo záměrem autorů vytvořit dům...

© 2018 ArchTV