Kanceláře IBS - ROKAL v Černošicích

Přírodu na dosah mají zaměstnanci a klienti IBS-ROKAL.

Jestico + Whiles pro tuto developerskou společnost zařídila interiér jejich nové centrály v Černošicích u Prahy. Společnost sídlí ve 4. a 5. patře a díky venkovním terasám a skleněné fasádě má nejen krásný výhled na Brdskou vrchovinu, ale také bohatý zdroj denního světla. Dominantním prvkem je palisandrové dřevo, které je prezentováno ve své přírodní formě s výraznou kresbou. V interiéru působí příjemně, teple, navozuje domácí atmosféru a také provoní celý prostor. Kuchyňka, toalety, sklad či bar jsou čistě bílé a korespondují s oválnými stropními reflektory. LED osvětlení je integrováno do stropních “oblaků“, takže jednotlivé prvky designu během večera září a vytváří odraz na noční obloze nad Černošicemi.

Kancelářský prostor je v maximální míře otevřený, umožňuje volný pohyb po podlaží a je vhodný jak pro soustředěnou práci, tak neformální konverzaci s kolegy. Především je však vizitkou investora - developerské společnosti, která klade velký důraz na kvalitní architekturu.

Kancelář Jestico + Whiles
Štefánikova 43a, Praha 5

www.jesticowhiles.com

Autor: tým Jestico + Whiles pod vedením Seana Cliftona
Adresa: Táborská 2025, Černošice
Zahájení projektu: 9/2013
Dokončení realizace: 10/2014

Galerie:

Sean Clifton

Sean Clifton vystudoval architekturu ve Velké Británii, odkud se v roce 2001 přestěhoval do Prahy, aby zde převzal vedení britsko-české architektonické kanceláře Jestico + Whiles.

Pražské studio bylo založeno v roce...

Copyright ArchTV 2024 & HARO Czech - web pro každého